არჩეული კანდიდატები

2019  შემოდგომის სემესტრი:

 

  • საბინე ვაივოდია - რიგის სამაგისტრო სამართლის სკოლა (RGSL), ლატვია
  • ილზე არკლინა ილზე - რიგის სამაგისტრო სამართლის სკოლა (RGSL), ლატვია
  • ლაიმა პილეკკეინი - კაუნასის ტექნოლოგიის უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • რასა მონკევიჩიენე - კაუნასის ტექნოლოგიის უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • კატარზიანა ოცსიაკი - კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი 

 

2019  გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • სანდრა ბერტუჩინი - ტუშას უნივერსიტეტი
  • მარია ასუნტა მოროსინი-ტუშას უნივერსიტეტი
  • ფრანჩესკო კლარიონი-ტუშას უნივერსიტეტი
  • ვრაბი კატალინი - პოლიტიკური კვლევებისა და ადმინისტრირების ეროვნული უნივერსიტეტი
  • შტეფან სტროჰმანერი - FH JOANNEUM გამოყენებითი მეცნიერების უნივერსიტეტი
  • საჩა ბლანპაინი - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი
  • ვაიდა კასტაუნიენე - კაუნასის ტექნოლოგიის უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • სებასტიან ტუაროგი - კატოვიცეს ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • ერიქს ლინგბერჟინსი - ტურიბას უნივერსიტეტი, ლატვია
  • პაულო აფონსო - მინოის უნივერსიტეტი, პორტუგალია
  • კატრი კერემი - ესტონეთის ბიზნესის სკოლა, ესტონეთი
  • კარმო კროოსი - ესტონეთის ესტონეთის ბიზნესის სკოლა
  • ნოემი კუნსკარი - ბუდაპეშტის მიტროპოლიტი უნივერსიტეტი, უნგრეთი
  • ჯუდით გროტე - ბუდაპეშტის მიტროპოლიტი უნივერსიტეტი, უნგრეთი
  • ოსმან ყაზანცი- აფონის კოკაპეტის უნივერსიტეტი, თურქეთი
  • ანა ადამუს მატუუზინსკა - ეკონომიკის უნივერსიტეტი კატოვიცეში, პოლონეთი
  • რენატა სედლიორიენე - კაუნო კოლეგია, გამოყენებითი მეცნიერების უნივერსიტეტი, ლიეტუვა 

 

2018  შემოდგომის სემესტრი:

 

  • ანასტასია ალექსეევა - რიგას უმაღლესი სამართლის სკოლა, ლატვია
  • ბერნარ მუსკიკი - ფრედერიკის უნივერსიტეტი, ნიქოზია, კვიპროსი 

 

2018  გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • აიჰა სეკერი - კოკის უნივერსიტეტი, თურქეთი
  • სემა ერდმევა საადეტინოვა - კოკის უნივერსიტეტი, თურქეთი
  • დორის ქიდენლი - FH JOANNEUN, გამოყენებითი მეცნიერების უნივერსიტეტი, ავსტრია
  • ინესე დრუვიეტე - რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლა, ლატვია
  • იუსტინე ელფერტე - რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლა, ლატვია
  • ულა ზუმენტე სტელე - რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლა, ლატვია
  • ლაიმა Jeseviciute - Kauno Kolegija, ლიეტუვა
  • ანა დეუალსკა-ოპიტეკ - კატოვიცეს ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • ივეტა კორობანიკოვა - კოსისკის ტექნიკური უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი
  • სლავაკა კლასოვა - კოსისეს ტექნიკური უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი
  • როლანდ ზარიზიკი - კოლეგია ცივიტასი, პოლონეთი
  • ბარბარე მაიოჩა - კოვალსკა - კატოვიცეს ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • ინგა მიქულენი - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • ვიქტორია გიდესთენი - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ლიეტუვა 

 

2017 შემოდგომის სემესტრი:

 

  • ანგელა ფაეტორეთი - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • ირიდე ლორენტი - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • ენ-მარი მიქალი - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი
  • პასკალ ამეე - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი
  • მაიტენ გრასი - რედბოუდის უნივერსიტეტი, ნიდერლანდები
  • მარგრიეტ გოოსი - რედბოუდის უნივერსიტეტი, ნიდერლანდები
  • მარჰიზ ვან ლეუვენი - რედბოუდის უნივერსიტეტი, ნიდერლანდები
  • მაია კიკნაძე - რედბოუდის უნივერსიტეტი, ნიდერლანდები 

 

2017 გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • ანა კროლიკოვსკა - ჩცეკინის უნივერსიტეტი
  • ფემი ოდები - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი
  • დიტერ ვოგლი - FH Joaneym, ავსტრია
  • ჰარალდ ფრიდლი - FH JOANNEUM, გამოყენებითი მეცნიერების უნივერსიტეტი, ავსტრია
  • ნატაშა ურბანკიკოვა - კოსოვოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი
  • ოტო ჯუდეკი - კოსისეკის ტექნიკური უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი
  • გიდრე ვაიკაკაუსკინი - SMK გამოყენებითი სოციალური მეცნიერებების უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • აურელია პასარკონი - SMK გამოყენებითი სოციალური მეცნიერებების უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • მარცინ პავესკა - ლოგისტიკისა და ტრანსპორტირების საერთაშორისო უნივერსიტეტი ვროცლავში, პოლონეთი
  • ლორა ჰერტა - ბაბები - ბოლაიას უნივერსიტეტი, რუმინეთი
  • მანტას ტვარიკონავიკიუსი - ვილნიუსის უნივერსიტეტი, ბიზნეს სკოლა, ლიეტუვა
  • საულიუს სიმკონისი - ვილნიუსის უნივერსიტეტი, ბიზნეს სკოლა, ლიეტუვა
  • ჯუზეპე ერქოლანი - ტოსკას უნივერსიტეტი, იტალია

 

2016 შემოდგომის სემესტრი:

 

  • მარიუს გავრიტია - ბაბეს-ბოლიაის უნივერსიტეტი
  • რენე კარნერი - ტარტუს უნივერსიტეტი, ესტონეთი
  • მონიკა კლიმონტოვი - კატოვიცეს ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი 

 

2016  გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • რიმა იასნაუსკაიტე - KAUNO KOLEGIJA გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • სანდრა მონიკა მიისაკ-კვიტი -  ქალაქ შცეცინის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • მალგორტაზა ტერეზა ვისკიკა - ქალაქ შცეცინის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • რობინ ჯანჯერიჩი - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ლიეტუვა