არჩეული კანდიდატები

2020 წლის საგაზაფხულო სემესტრი:

 

  • თომას სერანო - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი

 

2019 წლის შემოდგომის სემესტრი:

 

  • ვერენა ჰაბრიჩი - FH JOANNEUM, გამოყენებითი მეცნიერების უნივერსიტეტი, ავსტრია

 

2019 წლის გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • სიერა მაკ კინლი სტიენკე- LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • ელინა უსმანოვა - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • ვიქტორია შვაჰერი - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • მიქელ ბორკოვსკი - კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • ემა იზაბელ მარი როლანდ დე რენგვრე - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი (IESEG მენეჯმენტის სკოლა)
  • მეთიუ პიერ მერიჩი - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი (IESEG მენეჯმენტის სკოლა)
  • ემა ლორ რუსელი - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი (IESEG მენეჯმენტის სკოლა)
  • ენცო, კრისტოფ, რემი ბაცინი - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი (IESEG მენეჯმენტის სკოლა)
  • აურელინი, ჯერომი, კოფი მაირე - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი (IESEG მენეჯმენტის სკოლა)

 

2018 გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • ფიონა ანჯელ ჯოსლინ ტერიელ - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი (IESEG მენეჯმენტის სკოლა)
  • ჟან მაიორი - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი (IESEG მენეჯმენტის სკოლა)
  • დეიმანტე კრიაციუნეტე - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • ჯასტინა კუბილიუტე - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ლიეტუვა
  • ფელიქს ვაგნერი - რედბოუდის უნივერსიტეტი, ნიდერლანდები

 

2017 შემოდგომის სემესტრი:

 

  • ანეტა მალგოზარტა კოვალიკი - კოლეგია ცივიტასი, პოლონეთი
  • არტურს იაცებს ლაცინსი - რიგის სამაგისტრო სამართლის სკოლა
  • სინდია ბეტა - რიგის სამაგისტრო სამართლის სკოლა
  • აუკე დიედერიკ როსი - რედბოუდის უნივერსიტეტი, ნიდერლანდები
  • Eelco Emanuel Rosenberg - რედბოუდის უნივერსიტეტი, ნიდერლანდები
  • კატარინა რედლერი - FH JOANNEUM გამოყენებითი მეცნიერების უნივერსიტეტი, ავსტრია
  • მარიატ იმაევა - ქალაქ დუბლინის უნივერსიტეტი, ირლანდია
  • ალესიო მარია კალიჩიო - ტოსკის უნივერსიტეტი, იტალია
  • მარიო ვიოლა - ტუსციის უნივერსიტეტი, იტალია
  • ჯულიეტ ვიოლინე დირნი - IESEG მენეჯმენტის სკოლა, საფრანგეთი
  • მაივენენ სოზიკ ბრინდჰონკ დე ბერმინგემი - IESEG მენეჯმენტის სკოლა, საფრანგეთი

 

2017 გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • ტამაზ კელემენი (CSG) - კორვინუსის უნივერსიტეტი ბუდაპეშტში
  • კატარზიანა მარცინიაკი - ვარშავის ეკონომიკის სკოლა, პოლონეთი

 

2016 შემოდგომის სემესტრი:

 

  •  ერენ იურცევი (CSG) - ახლო აღმოსავლეთის უნივერსიტეტი, ანკარა, თურქეთი
  • კაროლ მოროინსკი (CSB) - ეკონომიკის უნივერსიტეტი, კატოვიცე, პოლონეთი
  • აგნიესკა სიკორა (CSB) - ვარშავის ეკონომიკის სკოლა, პოლონეთი