საინფორმაციო შეხვედრა GITA-ს 150 000 ლარიანი თანადაფინანსების გრანტების პროგრამაზე
21 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტში, გაიმართა საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს 150 000 ლარიანი თანადაფინანსების გრანტების პროგრამის საინფორმაციო შეხვედრა.
150 000 ლარიანი თანადაფინანსების გრანტების პროგრამის მიზანია, გლობალურ ბაზარზე მასშტაბირების პოტენციალის მქონე ინოვაციური და მაღალტექნოლოგიური პროდუქტების და მომსახურების შექმნის სტიმულირება საქართველოში.
საინფორმაციო შეხვედრის განმავლობაში, დამსწრეებმა მიიღეს დაწვრილებითი ინფორმაცია და პრაქტიკული რჩევები საგრანტო პროგრამის განაცხადის შევსებისა და მონაწილეობის პირობების შესახებ.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა. დამსწრეებს შესაძლებლობა ჰქონდათ მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.

On February 21, an information meeting regarding the 150 000 GEL grant competition of Georgia’s Innovation and Technology Agency (GITA) was held at Caucasus University.
GITA co-financing grants aim to stimulate the creation of Innovative and high-tech products and services with the potential to scale in the global market in Georgia.
During the meeting, attendees had the opportunity to receive practical advice on filling out the grant program application and its conditions.
The meeting was conducted interactively, allowing attendees to obtain comprehensive answers to their questions.