გაცნობებთ, რომ გაჯა მადას უნივერსიტეტის, ინდონეზია (Universitas Gadjah Mada, Indonesia) ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი (FEB) დაინტერესებულ პირებს იწვევს ყოველწლიურ კონფერენციაში მონაწილეობის მისაღებად, რომელიც გაიმართება 26-27 ივნისს, 2025 ბალიზე, ინდონეზიაში.
კონფერენციის მთავარი თემა: მდგრადი განვითარება და ანგარიშვალდებულება განვითარებად ეკონომიკაში. კონფერენციაზე წარსადგენი კვლევების დეტალური ჩამონათვალის სანახავად, გთხოვთ ეწვიოთ ბმულს.
პროგრამაში მონაწილეობა შეუძლიათ აკადემიურ პერსონალსა და ასევე სტუდენტებს, ვინც დაინტერესებულნი არიან მდგრადობისა და ეკონომიკის დარგით.
დაინტერესებულმა პირებმა რეგისტრაცია უნდა გაიარონ ონლაინ პლატფორმის მეშვეობით და ატვირთონ წარსადგენი ნაშრომი. ასევე, მონაწილეობის მსურველებმა უნდა დაჯავშნონ ადგილი მითითებული ბმულის მეშვეობით.
რეგისტრაციის საბოლოო ვადა: 28 თებერვალი, 2025.
შეკითხვების შემთხვევაში გთხოვთ ეწვიოთ მითითებულ ბმულს ან დაუკავშირდეთ კონფერენციის საკონტაქტო პირს მითითებულ მეილის მისამართზე: AAEE@essex.ac.uk

We hereby inform you that the Faculty of Economics and Business of Gadjah Mada University, Indonesia announces admissions for interested candidates of Caucasus University to participate in the annual conference that will be held in Bali, Indonesia during the 26-27 June, 2025.
Main theme of the program: Sustainable Development and Accountability in Emerging Economics.
The program is open to both academic staff and students with an interest in sustainability and economics.
Interested parties must register via the online platform and upload their paper. Additionally, those wishing to participate must reserve their place using the link provided.
Registration Deadline: February 28, 2025.
For any questions, please visit the provided link or contact the conference coordinator at the following email: AAEE@essex.ac.uk