22 ნოემბერს კავკასიის უნივერსიტეტმა ტუშას უნივერსიტეტის (University of Tuscia, Italy) საერთაშორისო თანამშრომლობის დეპარტამენტის წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
ვიზიტის მიზანი იყი უნივერსიტეტებს შორის ერაზმუს+ ის მობილობის პროექტის ფარგლებში არსებული გამოცდილების გაზიარება და სამომავლო თანამშრომლობის დაგეგმვა.
ვიზიტის ფარგლებში შეხვედრები გაიმართა კავკასიის უნივერსიტეტის იმ სტუდენტებთან, აკადემიური და ადმინისტრაციულ პერსონალთან, რომლებიც უკვე იმიყოფებოდნენ მობილობით ტუშას უნივერსიტეტში და ასევე კავკასიის უნივერსიტეტში მყოფ ტუშას უნივერისტეტის გაცვლით სტუდენტებთან.

On November 22, Caucasus University hosted the representatives of the International Cooperation Office of the University of Tuscia, Italy.
The purpose of the visit was to share experiences within the framework of the Erasmus + Mobility project between universities and to plan future cooperation.
During the visit, meetings were held with the students, academic and administrative staff of Caucasus University, who already had mobility at the University of Tuscia, as well as with the students of the University of Tuscia at Caucasus University.