11 მარტს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, საერთაშორისო გაცვლით პროგრამაში მონაწილე (Erasmus+/Bilateral Exchange) და ხარისხის მაძიებელ პირველკურსელ სტუდენტებს CU კამპუსში უმასპინლა.
საერთაშორისო გაცვლითი პროგრამების ფარგლებში, საფრანგეთის, დანიის, გერმანიის, ავსტრიისა და პორტუგალიის პარტნიორი უნივერსიტეტების სტუდენტები 2021 გაზაფხულის სემესტრს კავკასიის უნივერსიტეტში გაატარებენ. ხარისხის მაძიებელი სტუდენტები კი, ბიზნესისა და ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის პროგრამებზე ირიცხებიან.
შეხვედრის მიზანს სტუდენტებისთვის CU კამპუსისა და უნივერსიტეტის ინფრასტრუქტურის, ასევე უნივერსიტეტში არსებული სერვისების გაცნობა წარმოადგენდა.
სტუდენტებს პირადად უმასპინძლა კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ. სტუდენტები ასევე შეხვდნენ სკოლის დეკანებს, აკადემიურ მენეჯერს, სტუდენტური სამსახურის წარმომადგენლებს და ადმინისტრაციის სხვა წევრებს.

On March 11, the Department of International Relations and Projects hosted freshmen participating in the International Exchange Program (Erasmus +/Bilateral Exchange) and degree-seeking freshmen at the CU campus.
Students from partner universities in France, Denmark, Germany, Austria and Portugal will spend the 2021 spring semester at Caucasus University as part of international exchange programs. The degree-seeking students are enrolled in the programs of Schools of Business and Humanities and Social Sciences.
The purpose of the meeting was to acquaint the students with the CU campus and the university infrastructure, as well as the services available at the university.
The students were personally hosted by the President of Caucasus University Dr. Kakha Shengelia. Students also met with school deans, academic managers, student service representatives, and other members of the administration.