16 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის საინფორმაციო შეხვედრა საერთაშორისო განათლების ცენტრის მენეჯერმა და ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის კოორდინატორმა ნათია ნანავამ გამართა.
შეხვედრის ფარგლებში, სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ გაცნობოდნენ ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის მიერ გამოცხადებულ სამაგისტრო პროგრამების, შინაარსობრივ და ტექნიკური საკითხებს, რომლებიც მნიშვნელოვანია განაცხადის შეტანის დროს.
ნათია ნანავამ ყურადღება გაამახვილა დაფინანსების მოპოვების წყაროებზე, ასევე კრიტერიუმებზე, რომელთაც ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტი ითვალისწინებს სტუდენტთა შერჩევის დროს.
შეხვედრას კავკასიის უნივერსიტეტის საბაკალავრო საფეხურის დამამთავრებელი კურსის სტუდენტები ესწრებოდნენ.

On December 16, Caucasus University held an information meeting for students with Ms. Natia Nanava, manager of the International Education Center and coordinator of the Central European University.
During the meeting, the students had the opportunity to get acquainted with the master's programs, content and technical issues offered by the Central European University, which are important when applying.
Ms. Nanava focused on the sources of funding, as well as the criteria set by the Central European University when selecting students.