საინფორმაციო შეხვედრა / Info Session - ბიზნესის ადმინისტრირების ერთობლივი საბაკალავრო პროგრამა
24 მაისს, 18:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, აბიტურიენტებისთვის და პროგრამით დაინტერესებული ყველა პირისთვის  საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართება პირველი 3 წლიანი ერთობლივი ბიზნესის ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამის შესახებ, რომელსაც კავკასიის უნივერსიტეტი რენის ბიზნესის სკოლასთან ერთად ახორციელებს.
საინფორმაციო შეხვედრას წარუძღვებიან: ბენ შაუმეტი - რენის ბიზნესის სკოლის დეკანის უფროსი მრჩეველი და ელენე ჯღარკავა - კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანი.
ღონისძიებაზე აბიტურიენტები მიიღებენ დეტალურ ინფორმაციას საბაკალავრო პროგრამის,  იმ უამრავი სიახლის თუ შესაძლებლობის შესახებ, რასაც რენის უნივერსიტეტში სწავლა და ცხოვრება გულისხმობს. ასევე გაეცნობიან პარტნიორი უნივერსიტეტისა და სტუდენტური ცხოვრების შესახებ  დეტალურ ინფორმაციას.

On May 24, at 18:00, in the conference hall of Caucasus University, an information meeting will be held for entrants and all those interested in the first 3-year joint business administration undergraduate program implemented by Caucasus University in cooperation with Rennes School of Business.
The meeting will be moderated by: Ben Chaumette - Senior Advisor to the Dean of Rennes School of Business and Elene Jgharkava - Dean of Caucasus School of Business.
At the event, entrants will receive detailed information about the undergraduate program, the many innovations or opportunities that come with studying and living at Rennes University. Detailed information about the partner university and student life will also be provided.