29 სექტემბერს, 19:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია ,,ლიბრარეაში'', გაიმართება შეხვედრა Deal Company-ის თანადამფუძნებელთან, სალომე სულავასთან.
სალომე სულავა გახლავთ საერთაშორისო ტრენერი, Luxury და B2B გაყიდვების ექსპერტი, რომელიც 10 წლის განმავლობაში მოღვაწეობდა საფრანგეთში და პარტნიორობდა ისეთ ბრენდებთან, როგორიც არის - Balenciaga, Chloe, Christian Dior და სხვა.
შეხვედრის ფარგლებში სპიკერი სტუდენტებს გაუზიარებს მის შთამბეჭდავ გამოცდილებას. ისაუბრებს იმ საჭირო უნარ–ჩვევებზე, რომელიც მნიშვნელოვანია პიროვნული განვითარებისათვის და საწინდარია პროფესიული წარმატების.

On September 29, at 19:00, a meeting will be held with Salome Sulava, co-founder of Deal Company, in the Caucasus University bookstore "Librarea".
Salome Sulava is an international trainer, luxury and B2B sales expert who has worked in France for 10 years and partnered with such brands as Balenciaga, Chloe, Christian Dior and others.
During the meeting, the speaker will share her impressive experience with the students. She will speak about the necessary skills that are important for personal development and are a prerequisite for professional success.