სასერტიფიკატო პროგრამა - „გააზიარე ცოდნა, გააზიარე გამოცდილება“ - ლექცია IV
23 მაისს, 11:00 საათზე, სასერტიფიკატო პროგრამის - „გააზიარე ცოდნა, გააზიარე გამოცდილება“ - ფარგლებში რიგით მეოთხე ონლაინ ლექცია გაიმართება.
ლექციის თემა: „მოწოდება ცნობიერების ამაღლებისკენ“
ლექციას ჩაატარებს ყატარის საერთაშორისო სასამართლოს იურიდიული ურთიერთობებისა და პარტნიორობის მენეჯერი - ფატიმა ალ-ალი, რომელიც ყატარის ქალ ბიზნესმენთა ასოციაციის ერთ-ერთი ყველაზე აქტიური წევრია.
მსოფლიო ინოვაციებისა და ცვლილებების მენეჯმენტის ინსტიტუტის (WICMI) უახლესი პროგრამა - „გააზიარე ცოდნა, გააზიარე გამოცდილება“ - მიზნად ისახავს 7 ინტერესის სფეროდან (განათლება, საზოგადოება, კომუნიკაციები, მართვა, გარემო, ბიზნესი, და ტექნოლოგიები და მონაცემები) ექსპერტების მოზიდვასა და მათ დაკავშირებას კოლეჯებსა და უნივერსიტეტებთან, რაც კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებს შესაძლებლობას აძლევს, დაესწრონ მსოფლიოს მოწინავე ექსპერტების ლექციებს.

On May 23, at 11:00, the fourth online lecture will be held within the framework of the certificate program - "Share Knowledge, Share Experience".
Lecture topic: "Call to raise awareness"
The lecture will be delivered by Fatima Al-Ali, Legal Relations and Partnership Manager at the Qatar International Court of Justice, who is one of the most active members of the Qatar Businesswomen Association.
The World Innovation and Change Management Institute (WICMI)'s latest program - Share Knowledge, Share Experience - aims to attract and connect experts from 7 areas of interest (education, society, communications, management, environment, business, and technology and data) to colleges and universities, which gives students of the Caucasus University the opportunity to attend lectures by the world’s leading experts.