პროექტის - „გასტრონომიული ცოდნის ბანაკი“ - მონაწილე 4 საუკეთესო შეფ-მზარეულის ვინაობა ცნობილია
პროექტ „გასტრონომიული ცოდნის ბანაკი“-ს 16 მონაწილიდან ბასკეთის კულინარიული ცენტრის მოწვეულმა პროფესორებმა, ალბერტო როდრიგესმა  და ჰექტორ კაბელომ, 4 საუკეთესო შეფ-მზარეული შეარჩიეს, რომლებიც კავკასიის ტრენინგ ცენტრის ტრენერები გახდებიან და გაუძღვებიან ტრენინგებს მეორე ნაკადის მონაწილეებისთვის.
ეს შეფ-მზარეულები არიან:
სოსო ჯაბანაშვილი - რესტორნის “პური გულიანი” შეფ-მზარეული
ირაკლი თოდაძე - “რედისონი“-ს აღმასრულებელი შეფი
ანა იშხანოვა - რესტორნის „ლეკლერ დე ჟენი“ შეფ-მზარეული
ალექსანდრე ბაინდურაშვილი - რესტორნის „შოთი“ შეფ-მზარეული
გვინდა გაცნობოთ, რომ პროექტში - „გასტრონომიული ცოდნის ბანაკი“ - მონაწილეობის მსურველთათვის მეორე ნაკადზე მიღება დაიწყო. მონაწილეობა შეუძლია ნებისმიერ დაინტერესებულ პირს.
მონაწილეობის მსურველებმა გთხოვთ შეავსოთ სააპლიკაციო ფორმა.
აღნიშნულ პროექტს კავკასიის უნივერსიტეტი USAID-ის პროგრამასთან - „დამსაქმებლები პროფესიული განათლებისთვის“ - თანამშრომლობის ფარგლებში, ბასკეთის კულინარიულ ცენტრსა და გასტრონომიული ტურიზმის ბიზნეს ასოციაციასთან თანამშრომლობით ახორციელებს.

From the 16 participants of the "Gastronomic Bootcamp" project, the guest professors of the Basque Culinary Center, Alberto Rodríguez and Hector Cabello, selected the 4 best chefs who will become trainers at the Caucasus Training Center and lead trainings for the participants of the second stream.
The chefs are:
Soso Jabanashvili - chef at "Puri Guliani" restaurant
Irakli Todadze - executive chef at "Radisson"
Anna Ishkhanova - chef at the restaurant "L'éclair de Genie"
Aleksandre Baindurashvili - chef at the restaurant "Shoti"
We would like to inform you that the acceptance for the second stream in the project - "Gastronomic Bootcamp" - has started. Any interested person can participate.
Those wishing to participate, please fill out the application form.
The mentioned project is implemented by Caucasus University within the framework of cooperation with the USAID Industry-led Skills Development Program as well as the Basque Culinary Center and the Gastronomic Tourism Business Association.