6 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტმა გლაზგოს კალედონიის უნივერსიტეტის წარმომადგენელს, პაბლო ალონსოს უმასპინძლა. ვიზიტი ევროკომისიის ერაზმუს+ ინსტიტუციური განვითარების პროგრამით დაფინანსებული პროექტის „ინვესტირება სამეწარმეო უნივერსიტეტებში კავკასიასა და ცენტრალურ აზიაში (EUCA-InVEst)“ ფარგლებში გაიმართა.
ვიზიტის მიზანი იყო კავკასიის უნივერსიტეტის სტარტაპ აქსელერატორ C10-ის გარე შეფასება ხარისხის უზრუნველყოფისა და განვითარებისათვის. შეხვედრები გაიმართა, სტარტაპ აქსელერატორის თანამშრომლებთან და სტუდენტებთან.

On July 6, Caucasus University played host to a representative of Glasgow Caledonian University Mr. Pablo Alonso. The visit was held within the framework of the Project “Investing in Entrepreneurial Universities in Caucasus and Central Asia” (EUCA-INVEST) funded by Erasmus+ Institutional Development Program.
The aim of the visit was to carry out outside assessment of CU Start-up Accelerator C10 for quality assurance and development purposes. Meetings were held with the employees of the Start-up Accelerator and students.