9 თებერვალს, 13:00 სთ-ზე, პლათფორმა ზუმის მეშვეობით, ევროკავშირის მიერ დაფინანსებული ჟან მონეს პროექტის „ევროკავშირის კიბერუსაფრთხოების განათლების მხარდაჭერა - PEU-C-E-ს" ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტისა და ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტის ორგანიზებით, უსაფრთხო ინტერნეტის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი ღონისძიება გაიმართება.
ღონისძიებაზე მოხსენებას წარმოადგენს გიორგი იაშვილი. სამუშაო ენა იქნება ქართული.
ღონისძიებაში მონაწილეობის მისაღებად, გთხოვთ, გაიაროთ რეგისტრაცია ინგლისურ ენაზე. ხოლო შეხვედრის ბმულს მიიღებთ ელექტრონულ მისამართზე.
PEU-C-E – „ევროკავშირის კიბერუსაფრთხოების განათლების მხარდაჭერა” ჟან მონეს პროექტია, რომელიც ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტისა და კავკასიის უნივერსიტეტის თანამშრომლობით ხორციელდება. პროექტი ემსახურება ევროკავშირის ღირებულებების დაცვას და მისი მიზანია ევროპული საუკეთესო პრაქტიკებისა და გამოცდილების გაზიარება მოსწავლეებში, სტუდენტებში, მასწავლებლებში, მშობლებში, პროფესორებსა და გადაწყვეტილების მიმღებ პირებში მოწყვლად ახალგაზრდა ჯგუფებში, უსაფრთხო ინტერნეტის, კიბერჰიგიენისა და კიბერეთიკის შესახებ ცნობადობის ამაღლების მიზნით.

On February 9, at 13:00, an event dedicated to the International Safe Internet Day will be organized by Caucasus University and the University of Business and Technology within the framework of the EU-funded Jean Monnet project " Promoting European Union's Cyber Education - PEU-CE" through the Zoom Platform.
Giorgi Iashvili will deliver a speech at the event. The work language will be Georgian.
To participate in the event, please register in English. You will receive a link to the meeting on your email address.
PEU-C-E - " Promoting European Union's Cyber Education " is a project of Jean Monnet in collaboration with the University of Business and Technology and Caucasus University. The project aims to uphold EU values ​​and aims to share best European practices and experiences with students, students, teachers, parents, professors and decision-makers in vulnerable young groups to raise awareness of safe internet, cyber-hygiene and cybernetics.