22 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტში, მარცხის ისტორიები #30 გაიმართა, რომელიც ორგანიზებული იყო სტარტაპ ბიუროს მიერ, კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის, Impact Hub Tbilisi-ისა და Grant Thornton Georgia-ის მხარდაჭერით.
ამ სპეციალური #30 გამოშვების სპიკერები იყვნენ 500 Georgia-ის აქსელერაციის პროგრამის მონაწილეები: ირაკლი ვეკუა, Kings International-ის თანადამფუძნებელი; გიორგი ჩუგოშვილი, Phubber-ის თანადამფუძნებელი; ალექსანდრე ცინცაძე, Kovzy-ს თანადამფუძნებელი.
ღონისძიების მოდერატორი: გიორგი ბურდული, კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის დირექტორი.
მარცხის ისტორიები არის გლობალური მოძრაობა და ღონისძიებების სერია, რომელიც გადმოსცემს პროფესიული მარცხის ისტორიებს. თვეში ერთხელ, მსოფლიოს სხვადასხვა ქალაქში 3-4 წარმატებული ადამიანი საკუთარ საქმიან წარუმატებლობას ფართო აუდიტორიას უზიარებს. Fuckup Nights მოძრაობა დაიწყო 2012 წელს მექსიკაში და დღეს უკვე მთელი მსოფლიოს მასშტაბით 90 ქვეყანასა და 320 ქალაქში მიმდინარეობს.

Fuckup nights session #30 was held on March 22 at Caucasus University, organized by the Startup Bureau with the support of Innovation and Entrepreneurship Center of Caucasus University, Impact Hub Tbilisi, and Grant Thornton Georgia.
Speakers for this special session #30 were participants of the 500 Georgia Acceleration Program: Irakli Vekua, co-founder of Kings International; Giorgi Chugoshvili, co-founder of Phubber; Aleksandre Tsintsadze, co-founder of Kovzy.
The moderator of the event was Giorgi Burduli, Director of Innovation and Entrepreneurship Center of Caucasus University.
Fuckup Nights is a global movement and event series that conveys stories of professional failure. Once a month, 3-4 successful people in different cities of the world share their business failures with a wide audience. The Fuckup Nights movement started in 2012 in Mexico and today, takes place all over the world in 90 countries and 320 cities.