14 ნოემბერს, საქართველოს პრეზიდენტის სასახლეში პირველი ქართული crowd funding პლატფორმის InvestMe-ს პრეზენტაცია გაიმართა. InvestMe-ს თანადამფუძნებელი კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტი ზუკა კაზალიკაშვილია. კავკასიის უნივერსიტეტის სტარტაპ აქსელერატორი C10 კი InvestMe-ს პარტნიორია.
პროექტი მიზნად ისახავს მცირე ბიზნესისა და სტარტაპებისთვის ფინანსური რესურსის მოძიების ხელშეწყობას და დაფინანსებულია პრეზიდენტის სარეზერვო ფონდის, ინოვაციებისა და ტექნოლოგიების სააგენტოს, „თიბისი ბანკსა“ და USAID-ის მიერ.
პრეზენტაციაზე პრეზიდენტის ადმინისტრაციის უფროსმა გიორგი აბაშიშვილმა დამსწრე საზოგადოებას, პროექტის მონაწილეებს და პარტნიორი ორგანიზაციების წარმომადგენლებს სიტყვით მიმართა და აღნიშნა რომ სარეზერვო ფონდი განსაკუთრებით უჭერს მხარს, ისეთი პროექტების განხორციელებას, რომელიც ხელს შეუწყობდა ინოვაციების განვითარებას, სტარტაპებსა და ახალი იდეების ფორმირებას.

On November 14, the first Georgian Crown Funding platform InvestMe was held in the Presidential Palace. A co-founder of InvestMe is a student of Caucasus University Zuka Kazalikashvili. Start-up accelerator of Caucasus University C10 is a partner of InvestMe.
The aim of the project funded by the Presidential Reserve Fund, Agency of Innovation and Technologies, TBC Bank and USAID is to give support to small businesses and start-ups by raising finances.
The attending public, the project participants and representatives of partner organizations were addressed by the Head of the Administration of the President of Georgia Mr. Giorgi Abashishvili to emphasize that the Reserve Fund gives special support to innovations promotion and formation of the start-ups and new ideas.