10 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საგარეო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა ბენილუქსის ქვეყნებში საქართველოს სავაჭრო პალატის პრეზიდენტს ლუკ პეისონს (Luc Pysson) უმასპინძლა.
სამუშაო შეხვედრა საგარეო ურთიერთობებისა და პროქტების დეპარტამენტის დირექტორთან ირენა მელუასთან გაიმართა.
შეხვედრის მსვლელობისას მხარეებმა სამომავლო თანმაშრომლობის შესაძლებლობები განიხილეს, ასევე ყურადღება გაამახვილეს საერთაშორისო ერთობლივი პროექტების დაგეგმვასა და განვითარებაზე, რაც ხელს შეუწყობს ბენილუქსის ქვეყნების წარმატებულ უნივერსიტეტებთან თანამშროლობის გაღრმავებას.

On June 10, Caucasus University Department of Foreign Relations and Projects hosted the President of the Georgia Chamber of Commerce in Benelux, Luc Pysson.
A work meeting was held with Ms. Irena Melua, the Director of the Department of Foreign Relations and Projects.
During the meeting, the sides discussed opportunities for future cooperation, as well as focused on the planning and development of international joint projects that would enhance the cooperation with successful universities of the Benelux countries.