24-30 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლის (Riga Graduate School of Law) წარმომადგენლებს, ილზე არკლინასა (Ilze Arklina) და საბინე ვაივოდისას (Sabine Vaivodisa) უმასპინძლა.
პარტნიორი უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტის ფარგლებში სამუშაო შეხვედრები გაიმართა მეწარმეობის განვითარების ცენტრის, მარკეტინგისა და საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის, სტუდენტური ღონისძიებებისა და კურსდამთავრებულებთან ურთიერთობების სამსახურისა და საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის წარმომადგენლებთან.
სამუშაო შეხვედრების ფარგლებში მხარეება განიხილეს უნივერსიტეტებს შორის არსებული თანამშრომლობა, მიღწევები და სამომავლო გეგმები.
რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლა ერაზმუს+ ის პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი პარტნიორია. არსებული თანამშრომლობისას, უნივერსიტეტებს შორის არაერთი წარმატებული მობილობა განხორციელდა, როგორც სტუდენტებისთვის, ასევე აკადემიური/ადმინისტრაციული პერსონალისთვის.

On October 24-30, Caucasus University Department of International Affairs and Projects hosted the representatives of the Riga Graduate School of Law, Ms. Ilze Arklina and Ms. Sabine Vaivodisa.
Within the framework of the visit, work meetings were held with the representatives of the Entrepreneurship Development Center, Department of Marketing and Public Relations, the Office of Student Activities and Alumni Relations and the Department of International Relations and Projects.
During the workshops the sides discussed cooperation between universities, achievements and future plans.
Riga Graduate School of Law is one of the key partners of Caucasus University within the framework of the Erasmus + program. In the current collaboration, a number of successful mobility programs have been implemented between universities for both students and academic/administrative staff.