7 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის ორგანიზებით, ხარისხის მაძიებელი სტუდენტებისთვის, საორიენტაციო შეხვედრა გაიმართა.
მონაწილეებმა დეტალური ინფორმაცია მიიღეს სასწავლო პროცესებთან დაკავშირებული რეგულაციებისა და მოქმედი შინაგანაწესის შესახებ. ასევე, დაათვალიერეს უნივერსიტეტის კამპუსი.
შეხვედრას ესწრებოდნენ ფსიქოლოგიის, მედიცინისა და საინფორმაციო ტექნოლოგიების სტუდენტები სხვადასხვა ქვეყნიდან, მათ შორის ანგოლა, ნიგერია...
შეხვედრის ბოლოს გაიმართა Q/A სესია, სადაც სტუდენტებმა მიიღეს ამომწურავი ინფორმაცია სხვადასხვა საუნივერსიტეტო პროცესთან დაკავშირებით.

Meeting with international degree seeking students
On March 7, the Department of International Relations and Projects of Caucasus University organized an orientation meeting for degree seeking students.
Participants received detailed information about the regulations related to the learning processes and the current internal regulations. They also toured the university campus.
The meeting was attended by students of psychology, medicine and information technology from different countries, including Angola, Nigeria...
A Q&A session was held at the end of the meeting, where students received comprehensive information about various university processes.