8 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტს ფრანგულ-ქართული უნივერსიტეტის წარმომადგენლები ნიკოლა მასლოვსკი და ნატო ჭუჭულაშვილი ესტუმრნენ.
სამუშაო შეხვედრა გაიმართა კავკასიის უნივერსიტეტის ვიცე-პრეზიდენტთან ინტერნაციონალიზაციის მიმართულებით, ირენა მელუასთან და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის დირექტორთან, ქეთევან კარბსიასთან.
შეხვედრის ფარგლებში, მხარეებმა ერთმანეთს გააცნეს საგანმანათლებლო პროგრამები, აგრეთვე ისაუბრეს არსებული თანამშრომლობის დეტალებზე, კერძოდ, სტუდენტების გაცვლასა და ორმაგი ხარისხის პროგრამის განვითარებაზე, რაც ერთ-ერთ უმნიშვნელოვანეს პრიორიტეტს წარმოადგენს უნივერსიტეტის ინტერნაციონალიზაციის სტრატეგიაში.

On April 8th, representatives from the French University of Georgia, Nicolas Maslowski and Nato Chuchulashvili, visited Caucasus University.
A meeting was held with Irena Melua, the Vice President of Caucasus University in the direction of internationalization, and Ketevan Karbaia, the Director of the International Relations Department.
During the meeting, the parties shared information about their educational programs and discussed the specifics of the existing cooperation, focusing particularly on student exchanges and the development of a double degree program, which is a key priority within the university’s internationalization strategy.