პროგრამაში 30-ზე მეტი სტუდენტი მონაწილეობს.
შეხვედრას დაესწრნენ გრენობლის ბიზნესის სკოლის დეკანი სანტიაგო გარსია, დასაქმების სამსახურის, კურსდამთავრებულებთან ურთიერთობის დეპარტამენტის დირექტორი სუზან ნალლეტ, გრენობლის უმაღლესი ბიზნესის სკოლის MBA პროგრამების დირექტორი ფილი აიერი, კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანი ბორის ლეჟავა და კავკასიის ბიზნესის სკოლის MBA პროგრამების დირექტორი პაატა ბრეკაშვილი.
კავკასიის უნივერსიტეტის კავკასიის ბიზნესის სკოლის და გრენობლის ბიზნესის სკოლის ორმაგი ხარისხის, ბიზნესის ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამა უკვე მეათე წელია ფუნქციონირებს და ერთი-ერთი წყელაზე წარმატებული სამაგისტრო პროგრამაა როგორც საქართველოში, აგრეთვე მთელს რეგიონში.
{phocagallery view=category|categoryid=795|limitstart=0|limitcount=0}

2016 saw the ninth intake for both schools. Currently more than 30 students are participating in the program.
The meeting was conducted by the Dean of Grenoble Business School Mr. Santiago Garcia, Director of Careers, Alumni and Recruitment Relations - Susan Nallet, Dean of Caucasus School of Business - Mr. Buba Lezhava and the Director of Graduate School of Business - Mr. Paata Brekashvili. Students were introduced to the structure and contents of the programs; various upcoming academic activities were discussed.
After successful completion of the Caucasus School of Business and Grenoble Business School double degree Master of Business Administration program, which has been operating for ten years now, students will receive two academic degrees: Grenoble Graduate School of Business higher MBA degree and MBA International degree from CSB.