კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლას „JOBS.GE"-ის დამფუძნებელი ლექსო ხუბულავა ეწვია. მან სტუდენტებს თავისი გამოცდილება გაუზიარა.
ლექსო ერთ–ერთი პირველი ქართველია, რომელმაც კომერციული ინტერნეტ–პროექტი განახორციელა. პროექტის მიზანს წარმოადგენდა, ის რომ სამსახურის მაძიებელთათვის ხელმისაწვდომი ყოფილიყო საქართველოში არსებული ვაკანსიები.
მან შეხვედრისას სტატისტიკური მონაცემები წარმოადგინა, სადაც ცხადად გამოჩნდა, რომ ქვეყნის მასშტაბით ყოველწლიურად ტექნოლოგიების სპეციალისტებზე მოთხოვნა 30-40%-ით იზრდება. აქვე აღინიშნა, რომ ქართულ ბაზარზე ამ მიმართულებით სპეციალისტების ნაკლებობაა. სტუმარმა სტუდენტებს მომავალი კარიერის დასაგეგმად პრაქტიკული რჩევები მისცა.

Lekso Khubulava, the founder of JOBS.GE, visited the Caucasus School of Technology. He shared his experience with the students.
Lexo is one of the first Georgians to launch a commercial Internet project. The aim of the project was to make available vacancies in Georgia for job seekers.
He presented statistics at the meeting, where it became clear that the demand for technology specialists is growing by 30-40% annually across the country. It was also mentioned that there is a lack of specialists in this field on the Georgian market. The guest gave students practical tips for planning their future careers.