კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტისა და კავკასიის უნივერსიტეტის ერთობლივი საზაფხულო პროგრამა: SPINAKER – Heritage, Art and Business Intensive Programme წარმატებით დასრულდა.
პროგრამა მოიცავდა ორ ეტაპს, ონლაინ ლექციებს (16 მარტი-30 ივნისი) და 8 დღიან ვიზიტს (8 ივლისი-16 ივლისი) კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტში, რომელშიც მონაწილეობა მიიღეს კავკასიის ბიზნესის, ტურიზმის, არქიტექტურისა და დიზაინის და კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლის სტუდენტებმა.
კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტი, კავკასიის უნივერსიტეტის ერთ-ერთი სტრატეგიული პარტნიორია პოლონეთში. აღსანიშნავია, რომ კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტთან ერთად, კავკასიის უნივერსიტეტი არის ბიზნესისა და ეკონომიკის სკოლების საერთაშორისო საზოგადოების (NIBES) წევრი. გარდა ამისა, უკვე მრავალი წელია უნივერსიტეტებს შორის არსებობს პარტნიორობა ერაზმუს + კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში, რომლის საშუალებითაც არაერთი მობილობა დაიგეგმა როგორც სტუდენტებისთვის, ასევე უნივერსიტეტის აკადემიური პერსონალისთვის.

The joint summer program of Cracow University of Economics and Caucasus University: SPINAKER – Heritage, Art and Business Intensive Program has been successfully completed.
The program included two stages, online lectures (March 16-June 30) and an 8-day visit (July 8-July 16) to the Cracow University of Economics, in which students of the Caucasus School of Business, Tourism, Architecture and Design and the Caucasus School of Technology participated.
Cracow University of Economics is one of the strategic partners of Caucasus University in Poland. It should be noted that together with Cracow University of Economics, Caucasus University is a member of the Network of International Business and Economics Schools (NIBES). In addition, there has been a partnership between the universities for many years within the framework of the Erasmus + credit mobility program, through which a number of mobility activities have been planned for both students and academic staff of the university.