კავკასიის ბიზნესის სკოლის მაგისტრანტების ნაშრომების დაცვა
17 აპრილს, ონლაინ რეჟიმში გაიმართა კავკასიის ბიზნესის სკოლის MSc პროგრამის სტუდენტის ლიკა კობალაძის და MBA პროგრამის სტუდენტების, დიანა ვარდანაშვილის და დელარა ლაჯვარდის სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა.
მაგისტრანტები ნაშრომები შემდეგ თემებზე წარადგინეს:
• დიანა ვარდანაშვილი - "ქართველი მომხმარებლების ყიდვის ქცევის ცვლილება პანდემიის პირობებში"
• ლიკა კობალაძე - "კოვიდ 19 პანდემიის გავლენა კონსულტანტებზე საცალო ვაჭრობის ობიექტებში (ფრესკოს, აგროჰაბის და ევროპროდუქტის მაგალითზე)"
• დელარა ლეჯვარდი - "Entrepreneur Attitude of Managers on Organizational Performance: The Moderating Role of Absorptive Capacity. (Food and Beverage Companies in Georgia Country)"
სამაგისტრო ნაშრომების დაცვას ესწრებოდნენ კომისიის წევრები - ნინო ანდრიაძე, თენგიზ თაქთაქიშვილი და გიორგი ბარკალაია. მაგისტრანტებმა ნაშრომები კომისიის წინაშე წარმატებით დაიცვეს.

Defense of CSB Master's Theses
On April 17, MSc student at Caucasus School of Business, Lika Kobaladze, and MBA students Diana Vardanashvili and Delara Lejvardi, defended their master's theses online.
Masters submitted papers on the following topics:
• Diana Vardanashvili - "Changes in Georgian Consumers' Buying Behavior in Pandemic Conditions"
• Lika Kobaladze - "Impact of Covid-19 pandemic on consultants in retail outlets (on the example of Fresco, AgroHub and Europroduct)"
• Delara Lajvardi - "Entrepreneur Attitude of Managers on Organizational Performance
The Moderating Role of Absorptive Capacity. (Food and Beverage Companies in Georgia Country)" Members of the commission - Nino Andriadze, Tengiz Taktakishvili and Giorgi Barkalaia attended the defense of master's theses.