კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტების საკონფერენციო ნაშრომები, ვილნიუსის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის სამეცნიერო ჟურნალში გამოქვეყნდა.
საერთაშორისო კონფერენციაში, რომელიც ცვალებად საზოგადოებაში ახალგაზრდების წინაშე არსებულ გამოწვევებს ეხებოდა, მონაწილეობა მიიღეს კავკასიის მედიის სკოლის და კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის სტუდენტებმა - ნინო ვანიშვილმა, ელენე თვაურმა და ელენე ხომერიკმა.
კონფერენციაში ასზე მეტი სტუდენტი მონაწილეობდა, სამეცნიერო კომიტეტის გადაწყვეტილებით, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტების მოხსენებები 25 საუკეთესო ნაშრომს შორის დასახელდა და გამოქვეყნდა.

The conference papers of Caucasus University students were published in the scientific journal of the Vilnius University of Applied Sciences.
Students of Caucasus School of Media and Caucasus School of Humanities and Social Sciences - Nino Vanishvili, Elene Tvauri and Elene Khomeriki - participated in the international conference, which addressed the challenges facing young people in a changing society.
More than a hundred students participated in the conference, and by the decision of the Scientific Committee, the reports of Caucasus University students were named and published among the 25 best papers.