13 ივნისს, კავკასიის სამართლის სკოლის პირველი კურსის სტუდენტები ვაზიანის მე-4 ქვეითი ბრიგადის ბაზას ესტუმრნენ.
ვიზიტს ესწრებოდნენ: კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი - კახა შენგელია, კავკასიის სამართლის სკოლის დეკანი - სოფიო შენგელია და ადმინისტრაციის წარმომადგენლები. სტუმრებს თავდაცვის მინისტრის მოადგილემ გრიგოლ გიორგაძემ უმასპინძლა.
სტუდენტებს ჰქონდათ საშუალება დაეთვალიერებინათ ბაზაზე არსებული ჯავშანტექნიკა, სხვადასხვა აღჭურვილობა და შეიარაღება, ასევე ნახეს მე-4 ქვეითი ბრიგადის ტერიტორიის - საცხოვრებელი ყაზარმები, სასადილო და სპორტ დარბაზი.
ვიზიტის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის წარმომადგენლებმა და სტუდენტებმა დააგემოვნეს ჯარისკაცის ყოველდღიური საკვები ულუფა, ასევე მათთვის ადგილზევე გაიმართა მცირე საჩვენებელი სწავლება -,,დაბრკოლებათა ზოლის გადალახვა“, რამაც მონაწილეებს მისცა საშუალება, რომ პრაქტიკაში განეხორციელებინათ სამხედრო სწავლება.

On June 13, first-year students of the Caucasus School of Law visited the Vaziani 4th Infantry Brigade base.
The visit was attended by: President of Caucasus University - Dr. Kakha Shengelia, Dean of Caucasus School of Law - Sophio Shengelia and representatives of the administration. The guests were hosted by the Deputy Minister of Defense Grigol Giorgadze.
The students had the opportunity to see the armored vehicles, various equipment and weapons at the base, as well as the area of the 4th Infantry Brigade - residential barracks, canteen and gym.
During the visit, representatives of Caucasus University and students tasted the soldier's daily food rations, and attended a small on-site demonstration exercise - "Crossing the Obstacle Lane", which allowed attendees to practice military training.