26 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, ჩემპიონატის - „კიბერუსაფრთხოების ლიგა სკოლის მოსწავლეებისათვის“- მეორე ჰაკატონი გაიმართა. რომელში მონაწილეობასაც საქართველოს მასშტაბით სხვადასხვა სკოლების X-XII კლასის მოსწავლეებისაგან დაკომპლექტებული 2-4 კაციანი გუნდები იღებდნენ.
გუნდებმა სპეციალურად მომზადებულ პლატფორმაზე კიბერუსაფრთხოების/ჰაკინგის ამოცანები შეასრულეს. პლატფორმაზე წარმოდგენილი დავალებები სპეციალურად შემუშავებული იყო შესაბამისი ასაკის კატეგორიისათვის.
თითოეულ მონაწილეს, ღონისძიების ბოლოს, მონაწილეობის დამდასტურებელი სერტიფიკატები გადაეცათ, გამარჯვებულ პირველ, მეორე და მესამე ადგილზე გასულ გუნდებს კი კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია „ლიბრარეას“ ვაუჩერები.
კიბერუსაფრთხოების ლიგა, კავკასიის უნივერსიტეტის კიბერუსაფრთხოების ცენტრისა და სამეცნიერო კიბერ უსაფრთხოების ასოციაციის ორგანიზებით, საქართველოს სკოლების მონაწილეობით შეიქმნა, რომლის ფარგლებშიც სეზონური პრინციპით (3 თვეში ერთხელ) იმართება ყოველწლიური გუნდური ჩემპიონატები.

On November 26, in the conference hall of Caucasus University, the second hackathon of the championship "Cyber Security League for School Students" was held, in which teams of 2-4 people, composed of X-XII grade students from different schools across Georgia, took part.
Teams performed cyber security/hacking tasks on a specially prepared platform. The tasks presented on the platform were specially developed for the appropriate age category.
At the end of the event, each participant was given certificates confirming their participation, and the first, second and third place winning teams were given vouchers for the bookstore "Librarea" of Caucasus University.
The Cyber Security League was created by the Cyber Security Center of Caucasus University and the Scientific Cyber Security Association with the participation of Georgian schools, within which annual team championships are held on a seasonal basis (once in 3 months).