18 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტში საფეხბურთო ჩემპიონატი „ფეფეს ლიგა’’ 2019 ზაფხულის სეზონის თამაშები დასრულდა.
ფინალურ თამაშს ესწრებოდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი, კახა შენგელია, ფინალში გასული სკოლების დეკანები და გიორგი ნიშნიანიძის (ფეფე) მამა. მათ მოთამაშეებს წარმატება უსურვეს.
ჩემპიონატის ფინალში ერთმანეთს შეხვდნენ ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის საფეხბურთო გუნდი CSH „ჰუმანიტარები’’და ტურიზმის სკოლის გუნდი CTS „ქენდალა’’. თამაში დასრულდა ანგარიშით 5:3, CSH-ის გუნდის „ჰუმანიტარების" სასარგებლოდ.
გამარჯვებულ სამ გუნდს კავკასიის უნივერსიტეტისგან გადაეცათ 500, 300 და 200 ლარიანი რესტორნის ვაუჩერები, სერტიფიკატები და მედლები.
გარდამავალი თასი კვლავ ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლაში დარჩა.
ჩემპიონატი 23 მაისს დაიწყო, 44 შეხვედრა გაიმართა და მასში კავკასიიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისგან დაკომპლექტებულმა 18 გუნდმა და უნივერსიტეტის თანამშრომლებისგან დაკომპლექტებულმა ერთმა გუნდმა იასპარეზა.

On June 18, in the framework of the football championship, summer season games of "Fefe’s League '' 2019 ended.
The final match was attended by CU President, Mr. Kakha Shengelia, the school deans and Giorgi Nishnianidze’s (Fefe’s) father, all of whom wished success to the players.
In the final of the championship, CSH team "Humanitarians" went against CTS team "Kendala". The game ended - 5: 3 in favor of CSH team "Humanitarians".
Three winners were awarded with 500, 300 and 200 GEL vouchers, certificates and medals from Caucasus University.
The cup remained with the School of Humanities and Social Sciences.
The championship started on May 23 and held 44 meetings in which participants were 18 teams comprised of Caucasus University students and one of the university staff.