კავკასიის უნივერსიტეტის და TH Wildau-ს უნივერსიტეტის ერთობლივი სამაგისტრო პროგრამის, ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის სტუდენტებმა გერმანიის აკადემიური გაცვლის სამსახურის (DAAD) დაფინანსება მოიპოვეს.
ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის პროგრამა არის TH Wildau-ის და კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლის ერთობლივი სამაგისტრო პროგრამა, რომელიც გასცემს ერთობლივ ხარისხს. პროგრამას აფინანსებს გერმანიის აკადემიური გაცვლის სამსახური (DAAD.
სასწავლო მოდულების პირველი ორი სემესტრი ხორციელდება თბილისში, მესამე სემესტრი - გერმანიაში ვილდაუს გამოყენებით მეცნიერებათა ტექნიკურ უნივერსიტეტში (TH Wildau). პროგრამის წარმატებით დასრულების შემდეგ სტუდენტს ენიჭება საინჟინრო ლოგისტიკის მაგისტრის ხარისხი ორივე უნივერსიტეტის მიერ.

Students of the joint master's program Digital Logistics Management of Caucasus University and TH Wildau University have received funding from the German Academic Exchange Service (DAAD).
The Digital Logistics Management program is a joint master's program of TH Wildau and Caucasus School of Technology that awards a joint degree. The program is funded by the German Academic Exchange Service (DAAD).
The first two semesters are conducted in Tbilisi, and the third semester in Germany at the Technical University of Applied Sciences Wildau (TH Wildau). Upon successful completion of the program, the student is awarded a Master of Engineering Logistics degree by both universities