კავკასიის უნივერსიტეტი უერთდება ერაზმუს+ დღეებს, რომელიც საერთაშორისო მასშტაბით, 9-14 ოქტომბერს აღინიშნება.
ერაზმუს+ დღეებთან დაკავშირებით, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტი ატარებს საინფორმაციო შეხვედრებს პროგრამაში მონაწილეობით დაინტერესებული სტუდენტებისათვის, რათა მათში ამაღლდეს ცნობიერება პროგრამისა და შემოთავაზებული დაფინანსებული მობილობების შესახებ.
კავკასიის უნივერსიტეტი ლიდერია კერძო უნივერსიტეტებს შორის ერაზმუს+ დაფინანსებული პროექტების რაოდენობის მიხედვით საქართველოში. უნივერსიტეტი 2015 წლიდან აქტიურადაა ჩართული პროგრამაში და ევროკომისიის მხარდაჭერით წარმატებით ახორციელებს მობილობებს, ინსტიტუციონალური განვითარების, ჟან მონესა და ერთობლივ სამაგისტრო პროგრამებს.
ერაზმუს+ საერთაშორისო კრედიტ მობილობის (ICM) პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტი გახლავთ 74 ევროპული უნივერსიტეტის პარტნიორი 23 ქვეყანაში. ასევე, უნივერსიტეტი წარმატებით ახორციელებს:

Caucasus University is participating in Erasmus+ Days, which is celebrated internationally on October 9-14.
The Department of International Relations at Caucasus University is hosting informational sessions for students interested in the program. These sessions aim to raise awareness about the Erasmus+ program and the opportunities for sponsored mobility it offers.
Caucasus University stands out as a leading private university in Georgia when it comes to the number of Erasmus+ funded projects. The university has been actively engaged in the Erasmus+ program since 2015 and has successfully implemented mobility initiatives, institutional development projects, Jean Monnet programs, and joint master's programs with support from the European Commission.
Under the Erasmus+ International Credit Mobility (ICM) program, Caucasus University partners with 74 European universities across 23 countries. Additionally, the university has successfully carried out: