18 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, საფეხბურთო ჩემპიონატი „ფეფეს ლიგა’’ 2019 ზამთრის სეზონის თამაშები დაიწყო.
ჩემპიონატი ტრადიციულად უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და გიორგი ნიშნიანიძის (ფეფე) მამამ მამუკა ნიშნიანიძემ გახსნეს. ჩემპიონატის გახსნას ასევე ფეხბურთის ფედერაციის წარმომადგენლები ესწრებოდნენ.
ზამთრის სეზონის პირველ თამაშზე ერთმანეთს შეხვდნენ უნივერსიტეტის თანამშრომლების საფეხბურთო გუნდი CU "Staff" და ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის გუნდი CSH "რაჭუკა".
2019 წლის ზამთრის სეზონის თამაშები 18 ნოემბერს დაიწო და 10 დეკემბერს დასრულდება. მასში კავკასიიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისგან დაკომპლექტებული 23 გუნდი და უნივერსიტეტის თანამშრომლებისგან დაკომპლექტებული ერთი გუნდი იასპარეზებს.

“Fefe’s League” 2019 Winter Season Games
On November 18, the Football Championship “Fefe’s League” 2019 winter season began at Caucasus University.
The championship was traditionally opened by the President of the University, Dr. Kakha Shengelia and Giorgi Nishnianidze's (Fefe) father, Mamuka Nishnianidze. The opening ceremony was also attended by the representatives of the Football Federation.
During the first game of the winter season the football team of the University staff - CU"Staff" and the team of the School of Humanities and Social Sciences - CSH "Rachuka" met.
The 2019 winter season games started on November 18 and will end on December 10. It will consist of 23 teams of students from Caucasus University and one team of university staff.