6 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, საფეხბურთო ჩემპიონატი „ფეფეს ლიგა" 2021 შემოდგომის სეზონის თამაშები დაიწყო.
ჩემპიონატი ტრადიციულად უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და გიორგი ნიშნიანიძის (ფეფე) მამამ, მამუკა ნიშნიანიძემ გახსნეს. შემოდგომის სეზონის პირველ თამაშზე ერთმანეთს შეხვდნენ კავკასიის მედიის სკოლის CSM პიარი და კავკასიის უნივერსიტეტის ტექნოლოგიების სკოლის გუნდი "Convent".
ჩემპიონატი კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტის, გიორგი ნიშნიანიძის (ფეფე) სახელს ატარებს. მასში კავკასიიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისგან დაკომპლექტებული 24 გუნდი და უნივერსიტეტის თანამშრომლებისგან დაკომპლექტებული 1 გუნდი იასპარეზებს.

"FEFE Cup" autumn season games
On November 6, the football championship "FEFE League" started the games of the 2021 autumn season at Caucasus University.
The championship was traditionally opened by the President of the University Dr. Kakha Shengelia and the father of Giorgi Nishnianidze (FEFE), Mamuka Nishnianidze. Caucasus School of Media team CSM PR and the team of the Caucasus School of Technology "Convent" met in the first game of the autumn season.
The championship is named after Giorgi Nishnianidze (Fefe), a student of Caucasus University. 24 teams of students from Caucasus University and 1 team of university staff will compete in it.