კავკასიის ბიზნესის სკოლის და გრენობლის ერთობლივი MBA პროგრამის მეთოთხმეტე მიღების კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი გაიმართა საფრანგეთში, გრენობლში.
აღსანიშნავია, რომ დავით რაფავამ, როგორც ჯგუფში ყველაზე მაღალი ქულების და საუკეთესო აკადემიური მოსწრების მქონე კურსდამთავრებულმა, მიიღო ოქროს ყელსახვევი.
ორმაგი ხარისხის სამაგისტრო პროგრამაზე მორიგი ნაკადის მიღება დაწყებულია.
გრენობლის მენეჯმენტის სკოლას მიღებული აქვს საერთაშორისო დონის ისეთი სამმაგი აკრედიტაციები, როგორებიცაა: AACSB, AMBA და EQUIS. Financial Times-ის 2024 წლის მონაცემებით, გრენობლის პროგრამა საერთაშორისო რეიტინგების მიხედვით 47-ე ადგილს იკავებს.

The graduation ceremony for the fourteenth intake of the joint MBA program between Grenoble Ecole de Management (GEM) and Caucasus School of Business (CSB) took place in Grenoble, France.
Notably, Davit Rapava, the graduate with the highest scores and best academic performance in the group, was awarded a golden graduation sash.
The admission for the joint master's program has begun.
Grenoble Ecole de Management holds prestigious triple accreditations: AACSB, AMBA, and EQUIS. According to the 2024 Financial Times rankings, the Grenoble program is ranked 47th internationally.