გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის დელეგაციის ვიზიტი
23 სექტემბერს კავკასიის უნივერსიტეტმა გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის დელეგაციას: მარკ ტომასს, საერთაშორისო სამაგისტრო პროგრამის დირექტორს, ჯული პერინ ჰალოს - ხარისხის, სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობის დეპარტამენტის დირექტორს და ანჯელა ტამაროს - საერთაშორისო ურთიერთობების კოორდინატორს უმასპინძლა. ვიზიტის ფარგლებში სამუშაო შეხვედრა გაიმართა კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტთან კახა შენგელიასთან, ბიზნესის სკოლის დეკანთან ელენე ჯღარკავასთან და საერთაშორისო ურთიერთობების და პროექტების დეპარტამენტის დირექტორთან ირენა მელუასთან. შეხვედრისას ერთობლივი სამაგისტრო პროგრამის მიღწევები შეაჯამეს და პარტნიორობის სამომავლო გეგმები განიხილეს.
კავკასიის ბიზნესის სკოლის და გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის ბიზნესის ადმინისტრირების ერთობლივი სამაგისტრო პროგრამა უკვე 14 წელია ფუნქციონირებს. გრენობლის მენეჯმენტის სკოლას აქვს სამმაგი საერთაშორისო აკრედიტაცია და კავკასიის უნივერსიტეტის გარე კამპუსის სამაგისტრო პროგრამით რამდენიმე წელია FT რეიტინგშია.

On September 23, Caucasus University hosted the delegation from Grenoble School of Management: Mr. Mark Thomas, Director of International Graduate Program. Julie Perrin Halot, Director Quality, Strategy and International, Angela Tammaro, International Collaborations Coordinator.
Within the framework of the visit a work meeting was held with the President of Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia, Dean of Caucasus School of Business, Ms. Elene Jgarkava and Director of International Relations and Projects Department, Ms. Irena Melua. The meeting summarized the achievements of the joint master's program and discussed future plans of the partnership.
The joint master's program in business administration from Caucasus School of Business and Grenoble School of Management has been in operation for 14 years. The Grenoble School of Management has a Triple International Accreditation and has been in the FT ranking for several years with the Caucasus University Outdoor Masters Program.