28 ნოემბერს, გრანთ თორნთონ აკადემიის წარმომადგენელმა ნათია აქულაშვილმა - Grant Thornton-ის ბიზნეს პროცესების გადაწყვეტილებების მენეჯერი - კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის შეხვედრა გამართა თემაზე - ,,კრიპტოვალუტის გავლენა ბიზნესზე''.
ლექცია ემსახურებოდა ფინანსურ და საკონსულტაციო სფეროში არსებული საკითხების მიმართ ინტერესის გაზრდას. შეხვედრის ფარგლებში, დაინტერესებულ პირებს ასევე შესაძლებლობა ჰქონდათ მიეღოთ ინფორმაცია ისეთ საკითხებზე, როგორებიცაა: კრიპტოვალუტის ისტორია, მისი არსებული და სამომავლო გამოწვევები.
უნდა აღინიშნოს, რომ Grant Thornton აერთიანებს დამოუკიდებელ ფირმებს, რომლებიც ეწევიან მარწმუნებელ, საგადასახადო და საკონსულტაციო მომსახურებებს და რომლებიც საქმიანობენ 140 ქვეყანაში მსოფლიოს მასშტაბით. კომპანიაში დღეს სულ 62 000 ადამიანია დასაქმებული.

On November 28, Grant Thornton Academy representative Natia Akulashvili - Grant Thornton's Business Process Solutions Manager - held a meeting for Caucasus University students on the topic - "Cryptocurrency impact on business".
The lecture served to increase interest in issues in the financial and consulting sphere. Within the framework of the meeting, interested parties also had the opportunity to get information on such issues as: the history of cryptocurrency, its current and future challenges.
It should be noted that Grant Thornton is a group of independent firms engaged in assurance, tax and consulting services and operating in 140 countries around the world. The company currently employs a total of 62,000 people.