26 დეკემბერს, აბიტურიენტებისთვის და პროგრამით დაინტერესებული პირებისთვის პირველი 3 წლიანი ერთობლივი მასპინძლობის მენეჯმენტის საბაკალავრო პროგრამის შესახებ საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა, რომელსაც კავკასიის უნივერსიტეტი ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტთან ერთად ახორციელებს.
პრეზენტაციაზე სპიკერები იყვნენ: დიკო კოპალეიშვილი - კავკასიის ტურიზმის სკოლის დეკანი და გიორგი ბრეგაძე - კავკასიის უნივერსიტეტის სრული პროფესორი, თიბისი ბანკის ასოცირებული მკვლევარი.
შეხვედრაზე აბიტურიენტებმა დეტალურ ინფორმაცია მიიღეს საბაკალავრო პროგრამის, იმ უამრავი სიახლის თუ შესაძლებლობის შესახებ, რასაც ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტში სწავლა და ცხოვრება გულისხმობს. ასევე, შეხვდნენ იმ სტუდენტებს, რომლებიც აღნიშნულ პროგრამაზე უკვე სწავლობენ, მოისმინეს მათი გამოცდილება თუ მოსაზრებები ერთობლივი პროგრამის შესახებ.
ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტს მოპოვებული აქვს ისეთ დონის აკრედიტაციები, როგორებიცაა: AASBC, TedQual.

On December 26, presentation was held for entrants and all those interested in the first 3-year double degree hospitality management undergraduate program implemented by Caucasus University in cooperation with Fairleigh Dickinson University.
The presentation was held by Diko Kopaleishvili - Dean of Caucasus Tourism School and Giorgi Bregadze - Full Professor at Caucasus University, Associate Researcher at TBC Bank.
At the presentation, entrants received detailed information about the undergraduate program, the many innovations or opportunities that come with studying and living at Fairleigh Dickinson University. Detailed information about the partner university and student life was also provided. Also, meet the students who are already studying in the mentioned program, hear their experiences and opinions about the double degree program.
Fairleigh Dickinson University, located in New Jersey, USA, has obtained accreditations such as: AASBC, TedQual.