ქუთაისის 32-ე და გელათის საჯარო სკოლის მოსწავლეების ვიზიტი CU-ში
29 თებერვალს, CU კამპუსს, ავთანდილ დეკანოიძის ქ. ქუთაისის 32-ე საჯარო სკოლის და ტყიბულის მუნიციპალიტეტის გელათის საჯარო სკოლის მოსწავლეები, ასევე სამოქალაქო განათლების კლუბების ლიდერი პედაგოგი - ელისო მაწკეპლაძე ესტუმრნენ.
მონაწილეებს ჩაუტარდათ საინფორმაციო შეხვედრა, სადაც მიიღეს ინფორმაცია კავკასიის უნივერსიტეტის საბაკალავრო პროგრამებისა და იმ შესაძლებლობის შესახებ, რასაც CU აბიტურიენტებს სთავაზობს.
მონაწილეები, ასევე, სკოლების დეკანებს შეხვდნენ, მოისმინეს დეტალური ინფორმაცია საბაკალავრო პროგრამების შესახებ და მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიიღეს.
შეხვედრის დასასრულს ტრადიციულად მოსწავლეებს კამპუს ტური ჩაუტარდათ. დაათვალიერეს უნივერსიტეტის ინფრასტრუქტურა, გარემო და ის სტუდენტური სივრცეები, სადაც CU-ში სწავლისას სხვადასხვა პრაქტიკულ სამუშაოებს შეასრულებენ.

On February 29, students of Avtandil Dekanoidze Public School No. 32 of Kutaisi and Gelati Public School of Tkibuli Municipality, along with the leader of civic education clubs, Eliso Matskepladze, visited the CU campus.
An information meeting was held for the participants, where they received information about the bachelor's programs at Caucasus University and the opportunities offered by CU.
The participants also met the deans of the schools, received detailed information about the bachelor's programs as well as comprehensive answers to their questions.
At the end of the meeting, the students were given a tour of the campus. They visited the infrastructure of the university, the environment and the student spaces where they will perform various practical tasks while studying at CU.