პრე-აქსელერაციის პროგრამა CUnicorn+ ის მენტორები
დემოკრატიის კომისიის მცირე გრანტების პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრი იწყებს 10-კვირიან ინტენსიურ სტარტაპ პრე-აქსელერაციის პროგრამა CUnicorn+ ს, რომელიც აერთიანებს ქვეყნის მასშტაბით 50 მონაწილეს და მათ მიერ დაფუძნებულ ტექნოლოგიური სტარტაპებს!
მენტორები 10 კვირიანი პროგრამის ფარგლებში ჩართულები იქნებიან თემატურ სამუშაო სესიებში, რომლებიც მოიცავს სტარტაპის განვითარების ყველა მნიშვნელოვან ასპექტს: ტექნოლოგიებს, მარკეტინგს, ფინანსებს, პროდუქტის შექმნასა და ბიზნესის ზრდის სტრატეგიებს.
CUnicorn+ პროგრამის მენტორებს შორის არიან:
• წარმატებული ანტრეპრენერები;
• საერთაშორისო და ადგილობრივი სტარტაპების ექსპერტები;
• ინოვაციების, ციფრული ტრანსფორმაციისა და მარკეტინგის სპეციალისტები;
• სტარტაპ აქსელერაციის პროგრამების მენტორები;
• კორპორატიული ლიდერები.
CUnicorn+ ხელს უწყობს ინოვაციური ტექნოლოგიური იდეების წახალისებას, სტარტაპების სწრაფ განვითარებას და საერთაშორისო პარტნიორობების გაძლიერებას, ქმნის პრაქტიკულად ორიენტირებულ გარემოს ახალგაზრდა მეწარმეებისთვის.
პროგრამის კულმინაცია წარმოადგენს დემო დღეს, სადაც მონაწილეები წარადგენენ თავიანთ სტარტაპ იდეებს ჟიურის, ინვესტორებისა და სტარტაპ ეკოსისტემის წარმომადგენლების წინაშე.

Meet the mentors of the CUnicorn+ Pre-Acceleration Program!
As part of the Democracy Commission’s Small Grants Program, Caucasus University Innovation and Entrepreneurship Center is launching a 10-week intensive startup pre-acceleration program, CUnicorn+, bringing together 50 participants from across the country and the technology startups they have founded.
During the 10-week program, mentors will be actively involved in thematic work sessions covering all critical aspects of startup development: technology, marketing, finance, product creation, and business growth strategies.
CUnicorn+ mentors include:
- Successful entrepreneurs;
- Local and international startup experts;
- Specialists in innovation, digital transformation, and marketing;
- Mentors of startup acceleration programs;
- Corporate leaders.
CUnicorn+ fosters innovative technology ideas, accelerates startup growth, strengthens international partnerships, and creates a practically-oriented environment for young entrepreneurs.
The program will culminate in a Demo Day, where participants will present their startup ideas to a panel of judges, investors, and key members of the startup ecosystem.