4 ივლისს, ბიზნესისა და ეკონომიკის სკოლების საერთაშორისო ქსელის კონფერენციის ფარგლებში გაიმართა კენჭისყრა, რის შედეგადაც გადაწყდა, რომ NIBES-ის კონფერენციას 2021 წელს კავკასიის უნივერსიტეტი უმასპინძლებს.
შეხვედრაზე ასევე ახალი გენერალური მდივნის არჩევნები გაიმართა. აღნიშნული პოზიცია დაიკავა და 4 წლის განმავლობაში ქსელს უხელმძღვანელებს თომას ქლიფი, ფორცაიმის (გერმანია) უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლის დეკანი.
კავკასიის უნივერსიტეტი 2007 წლიდან NIBES-ის გლობალური ქსელის წევრია. ორგანიზაცია აერთიანებს 19 ქვეყნის ბიზნესისა და ეკონომიკის საერთაშორისო სკოლებს და ხელს უწყობს თანამშრომლობას სტუდენტებისა და პერსონალის გაცვლითი პროგრამების, ერთობლივი კვლევების, სტაჟირებების და სხვა ინოვაციური პროექტების განხორციელებით.

NIBES Annual Conference will be held at Caucasus University
On July 4, the Conference was held in the framework of the International Network of Business and Economics Schools, and it was decided that the NIBES Conference will be hosted by Caucasus University in 2021.
At the meeting also the new general secretary's election was held. This position took place and will be chaired by Thomas Cleff, Dean of the Business School of Fordceim (Germany) in four years.
Caucasus University has been a member of the NIBES Global Network since 2007. The organization incorporates international schools of business and economics in 19 countries and facilitates cooperation with students and staff exchange programs, joint research, internships and other innovative projects