16 თებერვალს, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, საერთაშორისო გაცვლით პროგრამებში (Erasmus+/ Bilateral Exchange) მონაწილე სტუდენტებს უმასპინძლა, რომლებიც სასწავლო პროცესს მიმდინარე აკადემიური წლის გაზაფხულის სემესტრიდან დაიწყებენ.
აღსანიშნავია, რომ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტში აკადემიურ სემესტრს საფრანგეთის, გერმანიის, ნიდერლანდების, პოლონეთის, ინდოეთის, მექსიკისა და ყაზახეთის წამყვანი პარტნიორი უნივერსიტეტების სტუდენტები გაატარებენ. მათ კავკასიის უნივერსიტეტის 19 ელჩი უმასპინძლებს, რომლებიც სემესტრის განმავლობაში ჩართულნი იქნებიან საერთაშორისო სტუდენტებისთვის ინკლუზიური ატმოსფეროს შექმნაში, ასევე CU-ის სტუდენტური ცხოვრების გაუმჯობესებაში.

Orientation meeting with International Students
On February 16, International Relations Department hosted students participating in the international exchange programs (Erasmus+/ Bilateral Exchange), who will start their studies from the Spring semester of the current academic year.
It should be noted that students from leading partner universities of France, Germany, Netherlands, Poland, Mexico, India and Kazakhstan, will spend one academic semester at Caucasus University within the framework of the exchange program. They will be hosted by 19 ambassadors of Caucasus University; they will be involved in improving student life at Caucasus University for the semester and creating an inclusive atmosphere for local and international students.