27 იანვარს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ „ასწავლე თავისუფლებისთვის“ ინგლისური ენის კურსდამთავრებულებს სერტიფიკატები გადასცა.
პროექტი გულისხმობს, ინგლისური ენის 6 თვიან ინტენსიურ კურსს თბილისის უნივერსიტეტების იმ სტუდენტებისთვის, რომლებმაც საშუალო განათლება აფხაზეთში მიიღეს.
ინგლისური ენის სკოლა, არასამთავრობო ორგანიზაცია „აქ ახლა-თავისუფლებისთვის“ ინიციატივითაა შექმნილი აფხაზეთიდან ჩამოსული სტუდენტებისთვის, რომელიც კავკასიის უნივერსიტეტის და თბილისის მერიის დაფინანსებით ხორციელდება.

On January 27, Kakha Shengelia, president of Caucasus University, presented certificates to the English language graduates of "Teach for Freedom".
The project entails a six-month intensive English language course designed for students from Tbilisi universities who have completed their secondary education in Abkhazia.
The English language school for students from Abkhazia was established through the initiative of the non-governmental organization "Here, Now, for Liberty," with funding provided by Caucasus University and Tbilisi City Hall.