პროგრამის პრეზენტაცია - ფსიქოლოგიის ერთობლივი პროგრამა
3 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტში, აბიტურიენტებისთვის და პროგრამით დაინტერესებული ყველა პირისთვის საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა ახალი 3 წლიანი ერთობლივი ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის შესახებ, რომელსაც კავკასიის უნივერსიტეტი ნიუ-ჯერსი სითი უნივერსიტეტთან ერთად ახორციელებს(აშშ).
საინფორმაციო შეხვედრა ჩაატარეს დავით ნატროშვილმა - კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის დეკანმა და მაია მაჭავარიან-წერეთელმა, ერთობლივი პროგრამის აკადემიურმა ხელმძღვანელმა.
ღონისძიებაზე აბიტურიენტებმა მიიღეს დეტალური ინფორმაცია საბაკალავრო პროგრამის, იმ უამრავი სიახლის თუ შესაძლებლობის შესახებ, რასაც ნიუ-ჯერსი სითი უნივერსიტეტში სწავლა და ცხოვრება გულისხმობს. ასევე გაეცნენ პარტნიორი უნივერსიტეტისა და სტუდენტური ცხოვრების შესახებ დეტალურ ინფორმაციას.

On June 3, Caucasus University hosted an information session for prospective students and everyone interested in the new 3-year Joint (Double Degree) undergraduate Program in Psychology, offered by Caucasus University in partnership with New Jersey City University (USA).
The session was conducted by David Natroshvili, Dean of the Caucasus School of Humanities and Social Sciences, and Maia Machavariani-Tsereteli, Academic Director of the joint program.
During the event, attendees received detailed information about the undergraduate program, as well as the many opportunities and new experiences associated with studying and living at New Jersey City University. They also learned more about the partner university and student life.
The program provides prospective students with the opportunity to complete their bachelor’s degree in just three years and earn degrees from both universities. Students will also have the chance to study abroad at a leading American university and gain knowledge from highly qualified international and Georgian professors.