5 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის კარიერული განვითარების და დასაქმების ხელშეწყობის სამსახურის ორგანიზებით, კომპანია ,,Pyme''-ის მიერ ჩატარდა ვებინარი, კავკასიის ტექნოლოგიების და კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტებისთვის.
შეხვედრის ფარგლებში, დაინტერესებულ პირებს შესაძლებლობა ჰქონდათ მიეღოთ დეტალური ინფორმაცია ,,Web3 Bootcamp Tbilisi'' - ის შესახებ, რომლის მიზანიც წარმატებული სტუდენტების დასაქმებაა.
ვებინარის ფარგლებში, სტუდენტებს საშუალება ჰქონდათ დაესვათ შეკითხვები მათთვის საინტერესო საკითხებთან დაკავშირებით და გაეგოთ მეტი შემდეგ კურსებზე: ტექი, მარკეტინგი და ბიზნეს ოპერაციები.
პროექტის ფარგლებში სტაჟიორებს ექნებათ შესაძლებლობა ისწავლონ და სწავლების განმავლობაში მიიღონ ანაზღაურება, პროექტის დასრულების შემდეგ კი დასაქმდნენ ამავე კომპანიაში.''

Webinar of company "Pyme" for students of Caucasus Schools of Technology and Business
On October 5, organized by the career development and employment promotion service of Caucasus University, the company "Pyme" held a webinar for the students of the Caucasus technology and Caucasus business schools.
Within the framework of the meeting, interested parties had the opportunity to receive detailed information about Web3 Bootcamp Tbilisi, which aims to employ successful students.
During the webinar, students had the opportunity to ask questions about topics of interest to them and learn more about the following courses: Tech, Marketing and Business Operations.
Within the framework of the project, interns will have the opportunity to learn and get paid during the training, and after the end of the project, they will be employed in the same company.