14 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში აბიტურიენტებისთვის და მშობლებისთვის უკვე მესამედ, საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა. შეხვედრაზე აუდიტორიამ მიიღო ზოგადი ინფორმაცია კავკასიის უნივერსიტეტის, დაგეგმილი ღონისძიებებისა და იმ სიახლეების შესახებ, რასაც CU აბიტურიენტებს სთავაზობს.
საინფორმაციო შეხვედრას ესწრებოდნენ დედოფლისწყაროს სასწავლო ცენტრ „სპექტრის“ ხელმძღვანელი ნუნუ ცაკაშვილი და ცენტრის აბიტურიენტები.
შეხვედრის ბოლოს აბიტურიენტებს სკოლების დეკანები და პროგრამის დირექტორები გაესაუბრნენ, დეტალური ინფორმაცია მიაწოდეს სხვადასხვა მიმართულების შესახებ და მათ შეკითხვებს უპასუხეს.
ღონისძიების დასრულების შემდეგ, დამსწრე აუდიტორიას კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუს ტური ჩაუტარდათ. მომდევნო საინფორმაციო შეხვედრა აბიტურიენტებისთვისა და მშობლებისთვის 21 დეკემბერს, 12:00 საათზე გაიმართება.

Informational Meeting for Entrants
On December 14, Caucasus University hosted an informational meeting for entrants and parents. At the meeting the audience received general information about the innovations offered by Caucasus University.
The information meeting was attended by Ms. Nunu Tsakashvili, Head of Dedoplistskaro Training Center “Speqtri” and the entrants.
At the end of the meeting, the Deans and program directors spoke to the audience, provided them with detailed information on different areas and answered their questions.
After the event, the audience was given a tour of the CU campus. The next information meeting for entrants and parents will be held on December 21 at 12:00 pm.
Those wishing to attend, please fill out the registration form on the link and select the date you want.