საორიენტაციო შეხვედრა საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტთან
25 სექტემბერს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის საფეხურის სტუდენტებისთვის, საორიენტაციო შეხვედრა გამართა.
შეხვედრა მიზნად ისახავდა Erasmus+ ის მიმდინარე კონკურსისა და პროგრამაში მონაწილეობის, სტუდენტების შერჩევისა და რეგულაციების შესახებ ინფორმაციის სტუდენტებისთვის მიწოდებას.
მსგავსი ტიპის შეხვედრებს საერთაშორისო ურთიერთობების და პროექტების დეპარტამენტი სემესტრულად, ყოველი ახალი პროექტის დაწყებისთანავე მართავს, რათა სტუდენტებმა დროულად მიიღონ ინფორმაცია პროგრამის სპეციფიკის შესახებ და გაითვალისწინონ საუნივერსიტეტო რეგულაციები განაცხადის წარდგენამდე.

Orientation meeting with the Department of International Relations and Projects
On September 25, the Department of International Relations and Projects held an orientation meeting for undergraduate and postgraduate students.
The purpose of the meeting was to provide students with information about the current Erasmus + competition as well as about the rules of participation, student selection procedures and other regulations.
Meetings of the kind are organized by the Department of International Relations and Projects each semester upon commencement of each new project so that students receive timely information on the program specifics and consider university regulations prior to applying.