18, 19 და 20 ნოემბერს კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის ორგანიზებით, სტუდენტური ექსკურსია თელავში, სასტუმრო „შატო მერე“-ში, მოეწყო.
ექსკურსიის ფარგლებში, სტუდენტებმა სხვადასხვა გასართობ-შემეცნებით აქტივობებში მიიღეს მონაწილეობა, როგორებიცაა: „CU რა? სად? როდის?“ და მუსიკალური თამაში „CU მელომანი“. გამარჯვებულ მონაწილეებს კი საჩუქრები კავკასიის უნივერსიტეტის მეგობარმა კომპანიებმა გადასცეს, ესენი არიან: მიუშოპი, ვოლტი, ეიფორია და ალტერსოქსი.
ექსკურსიის ბოლო დღეს სპეციალურად კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის დასკვნითი ღონისძიება გაიმართა, რომლის უზრუნველყოფისთვისაც დიდ მადლობას ვუხდით ჩვენს პარტნიორ და მეგობარ კომპანიებს: კოკა-კოლას, ნიკორას და VG Company-ის. ასევე, განსაკუთრებული მადლობა სასტუმრო „შატო მერე“-ს მასპინძლობისთვის.
სტუდენტები, ასევე, ეწვივნენ კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტების - ვახო და ლუკა ციგროშვილების - ღვინის ქარხანას ყვარელში, სადაც მათ ღვინით უმასპინძლეს. აღსანიშნავია, რომ ბრენდი აერთიანებს შპს მარნის კარს და შატო ნეკრესს, რომელიც აწარმოებს 20-25 სახეობის ღვინოს. ღვინის ქარხანამ სტუდენტები საკუთარი ბრენდის ღვინით დაასაჩუქრა.

Trip to Telavi for students
The Student and Organizational Events Service of Caucasus University prepared a student excursion to the Hotel "Chateau Mere" in Telavi on November 18, 19, and 20.
During the excursion, students participated in a variety of entertaining and instructive games, including "CU what? Where? When?" and the musical game "CU Meloman." The winning participants received gifts from Caucasus University’s partner companies: Miu shop, Wolt, Euphoria and Altersocks.
On the final day of the excursion, a special event was held just for Caucasus University students. We are very appreciative to our partner businesses, Coca-Cola, Nikora, and VG Company, for making this possible. Also special thanks to the hotel "Chateau Mere" for hosting the students.
The students also went to the winery owned by Vakho and Luka Tsigroshvili, Caucasus University students, in Kvareli, where they were served wine. It should be noted that the brand unites Chateau Nekres, which produces 20–25 different types of wine, and Marnis Kari LLC. The winery gave the students a bottle of their signature wine.