19 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, ტარტუს უნივერსიტეტის წარმომადგენლებს CU-ის კამპუსში უმასპინძლა.
ტარტუს უნივერსიტეტიდან, კერძოდ ნარვას კოლეჯიდან (Narva College), კავკასიის უნივერსიტეტს ეწვივნენ საერთაშორისო ურთიერთობების ოფისის უფროსი ანასტასია ტუდერი, ასევე ანნა გოლუბევა, მრავალენოვანი განათლების ცენტრის უფროსი.
შეხვედრის მსვლელობისას მხარეებმა განიხილეს უნივერსიტეტებს შორის არსებული პარტნიორობა, მათ შორის ერასმუს+ კრედიტ მობილობის ფარგლებში მომავალი წლისთვის ახალ პროექტზე განაცხადის შეტანის შესაძლებლობა. ასევე მიმოიხილეს სამომავლო თანამშრომლობის კუთხით საერთო პროექტების განახორციეელების შესაძლებლობები.

On September 19, International Relations Department of the Caucasus University hosted the representatives of the University of Tartu at the CU campus.
Two colleagues, Anastassia Tuuder, Head of International Relations Office at "Narva College" of Tartu University and Anna Golubeva, Head of Multilingual Education Center, have payed a visit at Caucasus University.
During the meeting, the parties discussed the existing partnership between the universities, including the possibility of applying for a new project for the next year Erasmus+ Credit mobility Call. Colleagues have also reviewed the possibilities of implementing joint projects in terms of future cooperation.