26-29 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაცია, უნივერსიტეტის პრეზიდენტის, კახა შენგელიას ხელმძღვანელობით, როტერდამში, EAIE-ეს (European Assosciation for International Education) ყოველწლიურ საუნივერსიტეტო გამოფენაზე იმყოფებოდა.
კავკასიის უნივერსიტეტის მხრიდან, დელეგაციას წარმოადგენდნენ, უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია, ვიცე-პრეზიდენტი ინტერნაციონალიზაციის მიმართულებით ირენა მელუა, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის დირექტორი ქეთევან კარბაია და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილე- ანი თავართქილაძე.
EAIE არის საერთაშორისო განათლების მიმართულებით ევროპის უდიდესი ასოციაცია, რომელიც უმაღლეს სასწავლებლებსა და ორგანიზაციებს ერთმანეთთან აკავშირებს. აღნიშნულ კონფერენციასა და გამოფენაში მონაწილეობა კავკასიის უნივერსიტეტისთვის მნიშვნელოვან შესაძლებლობას წარმოადგენდა მოქმედ პარტნიორ უნივერსიტეტის წარმომადგენლებთან შეხვედრისა და ახალი პარტნიორების მოძიების თვალსაზრისით.

On September 26-29, the delegation of the Caucasus University, under the leadership of the university's president, Kakha Shengelia, attended the EAIE (European Association for International Education) annual University exhibition in Rotterdam.
The delegation from Caucasus University was represented by University President Kakha Shengelia, Vice-President for Internationalization Irena Melua, Director of the Department of International Relations Ketevan Karbaia and Deputy Director of the Department of International Relations Ani Tavartkiladze.
EAIE is the largest European association in the field of international education, which connects higher education institutions and organizations. Participation in the mentioned conference and exhibition was an important opportunity for the Caucasus University in terms of meeting the representatives of the current partner Universities and establishing new partnership.