4 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის ტურიზმის სკოლის სტუდენტებისთვის მოეწყო გასვლითი ტური მთაწმინდის პანთეონში.
ტური დაიწყო ქაშუეთის ტაძრიდან და საბოლოო დანიშნულების ადგილი მთაწმინდის პანთეონი გახლდათ. გასვლით ტურს ხელმძღვანელობდა კავკასიის უნივერსიტეტის პროფესორი - თეიმურაზ ხუციშვილი, რომელმაც დეტალური ინფორმაცია მიაწოდა სტუდენტებს პანთეონის, მისი მნიშვნელობის და იქ დაკრძალული მოღვაწეების შესახებ.
გასვლით ტურს ორგანიზება გაუწია კავკასიის ტურიზმის სკოლამ, ორგანიზების ნაწილში ჩართული იყვნენ ტურიზმის სკოლის დეკანი - დიკო კოპალეიშვილი და პროგრამების ადმინისტრაციული დირექტორი - თორნიკე ფურცელაძე.
აღსანიშნავია, რომ მთაწმინდის პანთეონი ერთ-ერთი ყველაზე მოთხოვნადი ტურისტული ლოკაციაა თბილისში, რომელსაც ყოველწლიურად უამრავი ვიზიტორი სტუმრობს. ტურს ასევე ესწრებოდა უნივერსიტეტის ვიცე-პრეზიდენტი ნუგზარ სხირტლაძე.

On November 4, a tour to Mtatsminda Pantheon was organized for students from the Caucasus University Tourism School.
The tour began at Kashueti Cathedral and concluded at Mtatsminda Pantheon. Teimuraz Khutsishvili, a professor at Caucasus University, led the tour and provided detailed information to the students about the Pantheon, its significance, and the figures buried there.
Caucasus Tourism School organized the tour, which included the dean of the school, Diko Kopaleishvili, and the administrative director of programs, Tornike Furtseladze.
Mtatsminda Pantheon is a popular tourist destination in Tbilisi, with thousands of visitors each year. The tour was also attended by University Vice President Nugzar Skhirtladze.