20-24 ივნისს, გდანსკის უნივერსიტეტმა, პოლონეთი (University of Gdansk, Poland), Erasmus+ ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაციას უმასპინძლა.
კავკასიის უნივერსიტეტიდან პროგრამაში მონაწილეობდნენ მერი ხვიჩია-მარკეტინგული ღონისძიებების მენეჯერი, ელენე დავითაშვილი- კომუნიკაციების მენეჯერი, თამთა კაკრიაშვილი- კავკასიის მედიის სკოლის საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამების ადმინისტრაციული დირექტორი, ვარდო კოპალეიშვილი- კავკასიის ტურიზმის სკოლის საბაკალავრო და სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამის ადმინისტრაციული დირექტორი, ნათია მაკარიძე - ბიბლიოთეკის დირექტორი, მარიამ ოქრუაშვილი- სტუდენტთა მომსახურებისა და სასწავლო პროცესის მონიტორინგის დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილე, ქეთინო შენგელია- სასწავლო დარგში ვიცე-პრეზიდენტის თანაშემწე და თინიკო გიოშვილი- პერსონალის მართვის დეპარტამენტის და კარიერული განვითარების და დასაქმების ხელშეწყობის სამსახურის მენეჯერი.
ვიზიტის ფარგლებში, შეხვედრები გაიმართა უნივერსიტეტის ადმინისტრაციასთან და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტთან. მასპინძელი უნივერსიტეტის წარმომადგენლებმა სტუმრებს გააცნეს უნივერსიტეტის სტრუქტურა, პროგრამები და მიღწევები საერთაშორისო მიმართულებით, ასევე უნივერსიტეტის ინტერნაციონალიზაციის ძირითადი მიმართულებები.
გდანსკის უნივერსიტეტი, ერაზმუს+ ის კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის სტრატეგიული პარტნიორია პოლონეთში. აღნიშნული თანამშრომლობა მიზნად ისახავს სამართლის, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტების პროფესორებისა და ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობას.

On June 20-24, withing the Erasmus+ Administrative personnel mobility program, University of Gdansk, Poland, hosted delegation from Caucasus University.
From Caucasus University, Meri Khvichia – Marketing Events Manager, Elene Davitashvili- Communications Manager, Tamta Kakriashvili- Graduate and Undergraduate Programs Administrative Director at Caucasus School of Media, Vardo Kopaleishvili- Graduate and Undergraduate Programs Administrative Director at Caucasus Tourism School, Natia Makaridze- Director of Library, Mariam Okruashvili- Deputy Director of Student Services and Learning Process Monitoring Department, Ketino Shengelia- Assistant to the Vice President for Academic Affairs and Tiniko Gioshvili – Human Resources Department and Career Development Office Manager, have participated in the program.
During the visit, official meetings were held with the host University administration and International Relations Office. Representatives of the University of Gdansk have introduced participants the University structure, programs and achievements in international direction, as well as, then main directions of the University internationalization strategy.
Within the Erasmus+ International Credit Mobility project, University of Gdansk is a strategic partner of Caucasus University. Cooperation aims exchange of professors and administrative personnel of faculty of law, business and economics.