4 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტში, საქმიანი ვიზიტით სკოლა ოპიზას წარმომადგენლები იმყოფებოდნენ. მათ კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ უმასპინძლა.
ვიზიტის მთავარი მიზანი ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის გაფორმება იყო, რომელიც ითვალისწინებს მხარეებს შორის სამომავლო ერთობლივი პროექტების, ღონისძიებების და სხვადასხვა ტიპის აქტივობების განხორციელებას, როგორც საგანმანათლებლო, ასევე სამეცნიერო და სხვა მიმართულებებით.
მემორანდუმს ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და სკოლა ოპიზას დირექტორის მოადგილემ ადმინისტრაციულ საკითხებში შავლეგ ურუშაძემ.
შეხვედრას, ასევე, ესწრებოდნენ: მაია ბრეგვაძე საზოგადოებასთან ურთიერთობის მენეჯერი, მაია თევზაძე დირექტორის მოადგილე სასწავლო აღმზრდელობით დარგში და მარინე მირიანაშვილი სკოლის დირექტორი, ხოლო კავკასიის უნივერსიტეტის მხრიდან მმართველი საბჭოს წარმომადგენლები.

Memorandum of cooperation with “Opiza” school
On July 4, representatives of “Opiza” school paid a business visit to Caucasus University. They were hosted by Dr. Kakha Shengelia, president of Caucasus University.
The main purpose of the visit was to sign a memorandum of cooperation, which envisages future joint projects, events and various types of activities between the parties in educational, scientific and other directions.
The memorandum was signed by Dr. Shengelia, president of Caucasus University and Shavleg Urushadze, deputy director of “Opiza” school for administrative issues.
The meeting was also attended by: Maia Bregvadze PR manager, Maia Tevzadze deputy director in educational field and Marine Mirianashvili school director, and CU representatives from the Governing Council.